Noteikumi

Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs SIA Elizante, reģistrācijas numurs 40203303019, juridiskā adrese Zemgales iela 6, Jēkabpils, LV-5201 no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.   

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur mājas lapu www.sheilla.lv , norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus:

 1. izmantojot Latvijas Republikas banku linkus  – Swedbank, SEB, Nordea, Citadele, kas tiek veikti caur maksājumu apstrādātāju Maksekeskus AS, tādēļ maksājums tiek veikts ārpus Interneta veikala vides, drošā maksājumu vidē ko nodrošina  Maksekeskus AS norēķinu valūta ir Eiro.
 2. apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta,  norēķinu valūta ir Eiro.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 7 darba dienu laikā, kopš ir saņemta apmaksa par preci. Preces saņemšanas vai piegādes veidu Pircējs izvēlās veicot pasūtījumu un apmaksājot to. Internetveikals www.sheilla.lv piedāvā sekojošus piegādes veidus:

 1. Omniva – sūtījumu termināli-pakomāti.  Ar pakomātu adresēm var iepazīties šeit>> Pasūtījuma piegādes periods: no 2 līdz 7 darba dienām no pasūtījuma apmaksas brīža.
 2. DPD PICKUP – sūtījumu termināli-pakomāti, kuri atrodas pie tirdzniecības centriem un citās vietās. Ar pakomātu adresēm var iepazīties šeit>> Pasūtījuma piegādes periods: no 2 līdz 7 darba dienām no pasūtījuma apmaksas brīža.
 3. Piegāde ar kurjeru līdz durvīm. Pakalpojums pieejams Jēkabpils pilsētas robežās. Pasūtījuma piegādes periods: 1-2 darba dienas.

Par piegādes izmaksām sīkāka informācija atrodama sadaļā Piegāde.

Atlaižu kuponu kodi

Atlaižu kuponu kods sniedz atlaidi no kopējās pirkuma summas. Kuponu kodi var sniegt šāda veida atlaides:

 1. kods, kas sniedz procentuālu atlaidi;
 2. kods, kas sniedz konkrētas summas atlaidi.

Atlaižu kuponu kodus, kampaņu laikā var iegūt internetveikala vietnē www.sheilla.lv, sociālajos tīklos Facebook un Instagram, saņemt e-pastā vai SMS, kā arī kampaņās interneta vidē. 

Atlaižu kodu var izmantot iepērkoties interneta veikalā sheilla.lv, to ievadot pirms pasūtījuma noformēšanas, kodiem paredzētajā vietā - Atlaides kods un nospiežot pogu ''Iesniegt''. 

Atlaides kuponi nesummējas un tie netiek apmainīti pret naudu.  Atlaižu kuponu kodi ir derīgi līdz norādītajam datumam.

 Atteikuma tiesības

Ja pasūtījums netiek apmaksāts 1 darba dienas laikā, Pārdevējam ir tiesības uzskatīt, ka pasūtījums ir atcelts.

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli uz e pasta adresi [email protected]  Atteikuma vēstulē jānorāda pasūtījuma numurs un klienta e-pasts, kas tika reģistrēts pasūtījuma brīdī. Pārdevējs divu darba dienu laikā atbildē nosūtīs atteikuma veidlapu, kas pircējam ir jāaizpilda 5 kalendāro dienu laikā no nosūtīšanas brīža. Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot vai nosūtīt preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

 • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
 • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
 • pasūtītai precei ir bojāta vai noņemta papīra etiķete.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

PREČU MAIŅA

Iegādāto preci var apmainīt pret identisku, tikai citā izmērā vai krāsā, ja precei ir saglabātas oriģinālās etiķetes un iepakojums. Preces apmaiņa tiek veikta pēc sākotnēji pasūtītās preces atgriešanas. Visus izdevums, kas saistīti ar preces maiņu, sedz pircējs.


Privātuma politika

Šī privātuma politika informē par privātuma praksi un personas datu apstrādes principiem saistībā ar SIA Elizante mājas lapu un pakalpojumiem. Lai sazinātos saistībā ar datu apstrādes jautājumiem, lūdzu, rakstiet e-pastu uz [email protected]

SIA Elizante garantē saņemto personas datu apstrādi, uzglabāšanu un neizpaušanu trešajām personām atbilstoši Latvijas Republikas likumos un tiesiskajos aktos noteiktajām prasībām.

Kādu informāciju mēs iegūstam?

Mēs iegūstam tādus personas datus, ko jūs mums brīvprātīgi sniedzat ar e-pasta starpniecību, aizpildot tīmeklī bāzētās anketas un citā tiešā saziņā ar Jums.

Iesniedzot pasūtījumu, Jums jānorāda vārds, uzvārds, kontaktinformācija, piegādes adrese un cita informācija, kuru Jūs vēlaties sniegt.

Kā mēs izmantojam iegūtos personas datus?

SIA Elizante vāc un apstrādā Jūsu personas datus tostarp, bet ne tikai, šādiem nolūkiem:

 • lai sniegtu Jums jūsu pieprasītos pakalpojumus un informāciju,
 • lai apstrādātu Jūsu pasūtījumus un noformētu nepieciešamos dokumentus,
 • lai sniegtu Jums efektīvu klientu atbalstu,
 • lai palīdzētu novērst apdraudējumu vai krāpnieciskas darbības,
 • komunikācijai ar jums par mūsu pakalpojumiem un citiem jautājumiem;
 • mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu izmantošanas analīzei, lai mēs varētu veikt uzlabojumus;
 • informēšanai par mūsu pakalpojumiem;
 • ievērotu normatīvo aktu prasības.

Maksājumu izpildei nepieciešamos personas datus mēs nododam pilnvarotajam apstrādātājam Maksekeskus AS.

Mēs varam nodot Jūsu informāciju trešajām personām, lai ievērotu normatīvo aktu prasības, sadarbotos ar uzraudzības iestādēm, palīdzētu novērstu noziedzīgas darbības un aizsargātu mūsu, Jūsu un citu personu likumīgās tiesības.

Kā mēs aizsargājam personas datus?

Jūsu personas datu aizsardzībai mēs izmantojam dažādus tehniskus un organizatoriskus drošības pasākumus. Jūsu personas dati ir pieejami ierobežotam cilvēku skaitam, tikai pilnvarotām personām.

Cik ilgi mēs glabājam personas datus?

Mēs glabājam Jūsu personas datus tik ilgi, cik ilgi tie ir mums nepieciešami atbilstoši to ieguves mērķim un kā to pieļauj vai nosaka normatīvo aktu prasības.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko Jūsu apmeklētās mājas lapas saglabā Jūsu datorā. Tās tiek izmantotas, lai nodrošinātu mājas lapas darbību, kā arī lai sniegtu informāciju vietnes īpašniekiem.

Šī mājas lapa var iestatīt sekojošas sīkdatnes:

 • Funkcionālās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai jūs spētu pārvietoties mājas lapā un lietot tās funkcijas. Bez šim sīkdatnēm mēs nevaram nodrošināt jūsu pieprasītos pakalpojumus, piemēram, preču groza funkcionalitāti.
 • Google Analytics sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai iegūtu mūsu mājas lapas apmeklējuma statistiku. Mēs lietojam šo informāciju, lai uzlabotu vietnes darbību un reklāmas pasākumus.
 • Mērķētas reklāmas rīku sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai paaugstinātu reklāmas efektivitāti un rādītu reklāmas, kas, visticamāk, jūs interesēs visvairāk.
 • Trešās puses pakalpojumu sniedzēja sīkdatnes. Sīkdatnes var iestatīt šādi šajā mājas lapā lietotie trešo pušu pakalpojumi: Facebook poga "Patīk". Dažas no šīm sīkdatnēm var tikt izmantotas, lai sekotu līdzi jūsu darbībām citās mājas lapās, un mēs tās nevaram kontrolēt, jo šīs sīkdatnes nav iestatījusi mūsu mājas lapa.

Kā atteikties no sīkdatnēm?

Lai atteiktos no sīkdatņu saņemšanas, jūs varat izmantojot privātās pārlūkošanas režīmu, kuru nodrošina lielākā daļa pārlūkprogrammu (privāts logs, inkognito logs vai InPrivate logs). Jebkādas sīkdatnes, kas tiek izveidotas, darbojoties privātās pārlūkošanas režīmā, tiek dzēstas, tiklīdz jūs aizverat visus pārlūka logus.

Lai atteiktos no mērķētas reklāmas rādīšanai nepieciešamās informācijas iegūšanas un lietošanas, jūs varat izmantot bezmaksas rīku Your Online Choices vai YourAdChoices.

Jūsu tiesības saistībā ar jūsu personas datiem

Ja jūs esat datu subjekts saskaņā ar ES VDAR (piemēram, jūs esat ES pilsonis un sniedzat mums savus personas datus), jums ir turpmāk minētās tiesības saistībā ar saviem personas datiem:

 • Tiesības piekļūt informācijai. Jums ir tiesības saņemt informāciju par to, kāpēc un kā tiek apstrādāti jūsu personas dati. Jums ir tiesības bez maksas saņemt mūsu rīcībā esošo jūsu personas datu kopiju plaši izmantotā elektroniskā formātā.
 • Tiesības labot. Jums ir tiesības panākt neprecīzu vai nepilnīgu personas datu labošanu vai papildināšanu bez nepamatotas kavēšanās.
 • Tiesības „tikt aizmirstam”. Jums ir tiesības atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei un panākt savu personas datu dzēšanu bez nepamatotas kavēšanās, tiklīdz dati vairs nav nepieciešami, lai sniegtu jūsu pieprasītos pakalpojumus un ievērotu normatīvo aktu prasības.
 • Tiesības ierobežot apstrādi. Jums ir tiesības panākt savu personas datu apstrādes ierobežošanu, ja jūs iebilstat pret to un mums nav leģitīmu pamatu turpināt apstrādi, ja jūs apstrīdat datu precizitāti, ja apstrāde ir pretlikumīga vai ja jūs pieprasāt celt, īstenot vai aizstāvēt likumīgas prasības.
 • Tiesības iebilst. Jums ir tiesības jebkurā brīdī iebilst pret datu apstrādi, ja vien tas nav nepieciešams sabiedrības interesēs veicamam uzdevumam vai apstrādei nepastāv neapstrīdami likumīgs pamats.
 • Citas tiesības saskaņā ar VDAR. Vairāk informācijas skatiet, apmeklējot ES datu aizsardzībai veltīto mājas lapu.


Pirkumu grozs